Úvod

MinuteCopy s.r.o. je reklamná výroba, ktorá poskytuje kompletné služby v oblasti reklamy a propagácie Vašej firmy.  Od tlače prospektov a vizitiek, cez reklamné tabule, polep automobilov až po gravírovanie, vyšívanie a potlač reklamných predmetov a textilu. Pripravíme vám grafické podklady nielen pre tlač, ale aj web a zabezpečíme Vám hrané reklamy v regionálnych televíziach.

Prečo práve MY?

Máme najskúsenejší tím pracovníkov – viac ako 20 rokov praxe v reklamnej výrobe.

Máme najnovšie technické vybavenie v regióne a všetky práce robíme vo vlastnej réžii.

Máme najkratšie dodacie termíny a absolútnu kontrolu nad kvalitou práce.

Stálym zákazníkom poskytujeme mimoriadne výhodné ceny a prednostné služby.

Čo pre Vás môžeme spraviť ?

CopyCentrum – kopírovanie a tlač prospektov, letákov, vizitiek, väzba, lamino, zlatenie, výsek. Všetko v expresných dodacích lehotách a v navyššej kvalite.

3D reklamy – novinka na trhu, vaše plošné reklamy vytvoríme v 3D. Vyrábame ich CNC a 3D print technológiou z vysokoodolných plastov. Životnosť až 10 rokov.

Vyšívanie a potlač textilu – na našom vyšívacom stroji Vám vyšijeme alebo digitálne potlačíme tričká, mikiny, šiltovky, bundy a ďalši textil.

 

Veľkoplošná tlač – reklamné tabule, banery, bilboardy, polepy výkladov, celopolepy áut – CarWrap. UV tlač priamo na drevo, plasty, sklo, plechy, kartón, korok, dibond atď.

CO2 Laserové gravírovanie – gravírovanie na CO2 laseri, ktorý pogravíruje a vyreže drevo, plasty, papier, kožu, korok, gumu, a pogravíruje sklo, mramor, kameň.

Reklamné predmety s potlačou – máme na sklade širokú ponuku reklamných predmetov – pier, zapaľovačov, hrnčekov, príveskov. Všetko Vám potlačíme plnofarebne UV tlačou alebo sublimáciou.

 

Pečiatky všetkých typov – pečiatky klasické aj flash, reliéfne. Najširší výber strojčekov od rôznych výrobcov. Výroba pečiatok na počkanie.

Fiber-laserové popisovanie – gravírovanie a popisovanie všetkých druhov kovov – ocele, nerezu, farebných kovov vrátane zlata a striebra. Farebné značenie nerezu.

.

Grafické návrhy – naši skúsení grafici vám vytvoria príťažlivé návrhy na tlač ale aj video reklamy a multimediálne prezentácie.